malý pojem naživu                                   
            zpráva o činnosti tělíska                                                                                      

Zpívanka, trička a focení na Mrakošu

11.2.2019 v 5:12

A po dost dobrém pozkoušení ve Slavexu proběhla zpívánková zkouška ve zlínském klubu 204, to je ta bývalá knihovna u parku, a vypadá to, že se tam přestěhujeme, to by mohlo být fajn, a taky proběhlo fotografování s fotografem Petrem Dubákem Dubovským na zlínském mrakodrápu, srandovní, a výsledky v sekci promo, a Robišek donesl trička s potiskem a banner na koncerty, to koukáte..

19tý

4.1.2019 v 12:54

A dařte se letos, kamarádi, my taky s vámi, máme za sebou spontánní novoroční trénink ve slavičínském bunkru a už byly přezkoušeny všechny šlágry z plánovaného nového programu a budou dobré a Honzíkem domluvené slavnostní hraní ke dvaceti letům kapely proběhne v květnu v Zelenáčově šopě, to celé spojeno s pokřtěním nového best of šufanského mazaného bilančního nostalgického cédéčka HAPPY BRZDY..

Dušičky

3.11.2018 v 7:24

A první zkouška v krytové zkušebně ve Slavexu je za námi a vypadá že to tam všechno konečně zase je, chemie, tlak, odpich, souhra, humor, koule, atmoška a všechny tyhlety nezbytnosti..

Postřižiny, velké hledání a Honzíkovo povýšení

9.10.2018 v 5:33

A zkracujeme jméno o "relapse" a protože se stále nedaří najít místo ke zkoušení, do konce roku minimálně budeme dojížděti na podzemní bunkr do Slavičína, kde se ukáže, jestli je nová masitá sestava se dříve zaskakujícím, nyní již plnohodnotným gangerem Honzíkem, ta nejlepší z nejlepších, a taky je v přípravě jedno mazané překvápko na příští jubilejní rok, kdy oslavíme 20 let Šufunky gang, no ano..

Novotvar

20.10.2018 v 6:47

A po velkém dumání, řešení a rozhodování se vracíme ke klasické syrové sestavě beze všech forem koření, čímž přicházíme hned o pět přísad, tedy Filovo tajemné garam masala, výrazné a řízné chili Peti Ševčíka, ostrost i hořkosladkost nálevu Vojty a Honzy a všepojící dávku oregana neboli dobromysli Milana Tmeldy Rábka..


Cimburk ne

29.9.2018 v 13:47 

A pozor, hraní na hradě Cimburk pro nemoc hnedle dvou členů Relapsu zrušeno..


Podzimní věci

26.9.2018 v 6:24

A tak Fill se rozhodl uzavřít svou činnost posledním zářiovým koncertem a naopak Bránik se rozhodl vrátit a urputně se shání nová zkušebna a tak nějak celkově budeme řešit, co s Relapsem dál, zda zahustit, nebo řidší konzistenci a koncert v Bamboo s italskými Black City s námi odtloukl Marek Šlapanský a kupodivu to bylo nejpunkovější hraní dosud a zatím poslední akcí se stane vystoupení na soukromé akci na hradě Cimburk a dál se uvidí..


Nejpovedenější koncert

26.8.2018 v 16:03 

A Fryštácký malý svět, na který se všichni tolik těšili, se vyvedl dokonale, a stal se (atmosférou, lidmi, a vůbec vším, co bylo a událo se) letošním nej nej nej hraním..


V pěti střídá v devíti

21.8.2018 v 5:59

A hraní na střeše kina Hvězda v Uherském hradišti bylo v pěti lidech milé a zábavné s výborným zvukem a komorní atmosférou a teď nás čeká Fryštácký malý svět bez Defa, zato se objeví Bránik a Honzík Laník..


Letničky

15.7.2018 v 7:18 

A tak máme za sebou fajn hraní v Otrokovicích za horkého protisluníčka a podivných proslovů před a podivné kapely po a nakonec teda bez dresů, zato za účasti Yella a taky s následným posezením na základně nad zkušebnou..


Šňůrečka pokračuje 

1.7.2018 v 8:50

A Tečovice se skvělým zvukem i výkonem, piva spoustami a teď už i s Defem, a pravidelné zkoušky nadále fungují, řeší se jestli budeme nadále "RELAPSE" a další obětí v pořadí jsou Otrokovice..


Konzerty vypukají 

27.6.2018 v 15:26 

A Březnice luxusní a pivní Tečovice jsou v pátek, teď už i s Defem, Honzíkovi děkujeme, uvidíme se ve Fryštáku, pravidelné zkoušky fungují, a v pátek to opět vypukne..


Nové zvíře 

14.4.2018 v 8:50

A po schůzi ohledně dalšího směřování jsme v pondělí zaskoušeli s Robertem namísto Marka, v rámci zpravidelnění zkoušek, ale bude to bývat v úterý, ne v pondělí, a vypadá to, že namísto přehrávání těch věcí se budou ty věci vážně hrát..


Jedna obyč 

5.4.2018 ve 4:53

A kupí se nabídky na hraní a řeší se, co tento rok, zpravidelnit činnost nebo nechat všechno jak je, poslední hraní v Bamboo taky dobré a spolu s dvěma staronovýma přichází i jedna úplně nová písnička..


Relaps pokračuje

21.1.2018 v 7:15

A Filovy narozeniny proběhly a hraní lepší než jindy a lidí halda a z toho málem celá sbírka starých známých a v plánu je pustit se v příštích dnech do nových písniček..


Dnes Fil Day

19.1.2018 ve 3:55

JIž dnes ve zlínském klubu Bamboo Filovy narozky..


Brand new logo

17.1.2018 v 19:32

V záhlaví, i na oficiálních stránkách, manaŠárka z Limetree vytvořila. Jukejte..


Fillovy funky narozeniny

10.1.2018 v 8:57

První akce letošního roku bude už v lednu, ve zlínském Bamboo na Fillových narozkách, jenom krátký set, deši nemůžou, ale Yello si foukne, páč tam stejně bude..


Relapse i v příštím roce

28.12.2017 v 8:34

Poslední akce prvního roku působení Šufunky Gang Relapsů ve Slavičíně prošla poprvé bez dechu a uvolněnně, vyklidněně, svátečně, ve všem kolem vesele, kamarádově..


Tak jak to bylo 

16.12.2017 ve 21:50

Funky Crime v Bamboo splněno, všichni staronoví hosté byli na svých místech, všichni z nynější posádky také, rozběh je pořád tak trošku neskutečný, odraz legrační, a doskok lepší a lepší.


Dnes koncert Funky Crime Bamboo Zlín

15.12.2017 v 5:00

Máme tu hraní v Bamboo, v pondělí celokapelovka, i Bráník tam byl a na tom hraní bude, Jar a Yello tam nebyli, ale na hraní taky budou, a přibyla Zeměplocha do repertoíru, zazní i na tom hraní a Železný honza alias DJ GoldRush taky tam bude..


Dvouměsíčník 

16.11.2017 ve 4:44 

Tak jsme se po dvou měsících slezli a přípravy na prosincový koncert Funky Crime v Bamboo započaly, bez dechu tentokrát, ale ještě jedna přípravná bude samože, a i nálada zase příjemná, nikde není taková, i ten humor, říkal Milan..


Setkání kytaristů po deseti letech 

16.9.2017 v 10:02 

Celokapelovka minulý týden mazaná, Honza Vojta jsou už i v Na kole a pak i tohleto třetí hraní v Šopě na setkání kytaristů se povedlo, chvilku i husí kůže se dělala, a i termín na Bamboo se dohodl, i to že zůstaneme v osmi..


Svatba fest 

23.7.2017 v 10:13 

A proběhla Fillova svatba na Bamboo Forest Fest festivalu teď v sobotu a jasněže druhý koncert tamtéž, a ono to tam je, šufanci opravdu naživu, v plné síle, i s tou trochou špíny a osobním kouzlem a Yello chce zpátky, tak budeme vidět..


Léto ve Vsetíně

21.7.2017 v 8:50

A tohle bylo opravdu moc fajn a lidi chodili a na schodech seděli a sluníčko svítilo a všechno chutnalo dobře, tohle se už dá podržet v hlavě..


Šufunky Gang Relapse 

1.1.2017 v 11:24 

A tak to teda letos odstartujeme, všechno je domluvené a všechno podle plánu, žádné hrocení, zkoušení, když bude čas, a vybraných je těch deset věcí a těch osm lidí, jo..šufunky gang relapse 20. července 2017

Proč?

Jsme to chtěli zase hrát. Ale ne takový tenhleten model "hej chlapi, uděláme konzert a vypijeme se, to neva že Pepík to deset let nedržel v ruce, hlavně že bude prča", ke kterému ty poslední akce začaly maličko směřovat. Aspoň párkrát si to brnknout se vším, co si ta muzika zaslouží, v klidu a důkladně to nazkoušet. S lidma, kteří si to opravdu chtějí zahrát, kteří se pohybovali, v době kdy to ještě fungovalo, vevnitř nebo vně kapely, nebo třeba jen proplouvali kolem, ale které to nějak zasáhlo a řekli, že jo.

Relaps?

Revival by byl asi na místě. Ale je to hnusné slovo a chybně chápané slovo a nevystihuje ani v nejmenším podstatu toho všeho. Relaps v tom svém lékařském nebo kriminálním smyslu, recidiva, vlastně to ani nechceš, ale musíš, protože se ti to furt vrací a nic nenaděláš, jednou si to udělal a uděláš to znova, i když se to třeba i obrátí proti tobě, tak nebo jinak.

Lidi?

Nejdřív měli být všichni úplně noví. Kořenoví byli podle příležitosti a možnosti kontaktu zpraveni a do ničeho netlačeni. Def chtěl a je tam, Bula je rád tam kde je, Bránik prý až jak to dopadne, a Sisti prý ať se zadaří. A noví jsou ti, kteří se zdáli tam patřit a byli osloveni a kývli a jsou tam. A jeden každý byl vybrán nejen proto, jak nebo co hraje, ale i proto, jaký člověk je, nebo se zdá být. A samozřejmě pro onu jednu skrytou speciální dovednost, které si možná ani sám není vědom, ale kvůli které je jisto, že tam patří.

Písničky?

První a druhá nahrávka, z té třetí jen pár věcí, do těch vyložených drnčáren jsme se dohodli nechodit, jen se jich zlehka dotknout. Pár věcí je trochu jinak, pár zůstalo stejných.

Hraní?

Sdružení je příležitostné a tak moc dopředu nehledí. Čtyři pět šest pěkných milých dobře ošetřených akcí by mohlo být ... pěkných milých a dobře ošetřených...